לקוחות ממליציםרון יצחקי,

מנכ”ל צמח מ. טכנולוגיות חקלאיות בע”מ
במסגרת תהליך ליישום האסטרטגיה החדשה של הארגון חיפשתי יעוץ ארגוני שיסייע ליישם את המטרות.
קיבלתי המלצה טלפונית על ריקי וכבר בשיחות עימה זיהיתי את החשיבה הייחודית שלה המסתכלת דרך עיני הלקוח.


בתהליך מהיר יחסית ואינטנסיבי הצליחה ריקי לפתוח את דרך החשיבה של ההנהלה הפעילה ושלי, וכבר כעת אנו רואים את תוצאות השינוי. ריקי נותנת מעצמה ללא חשבון ומתוך מחויבות לתהליך ולתוצאה.בעיצומה של הקורונה פנה אלי רון יצחקי, מנכ”ל “צמח מ. טכנולוגיות חקלאיות בע”מ”, וביקש תהליך אבחון קצר, מהיר וממוקד שבסופו יש תוכנית עבודה למספר כיווני התפתחות שייקחו את החברה קדימה.

בתום תהליך אבחון ממוקד המלצתי על 4 שינויים שייקחו את החברה קדימה ורחוק, העיקרי שבהם, “משירות מגיב לשירות יוזם, יוצרים WIN WIN ללקוח ולחברה”.

התנענו את המהלך בסדנת שינוי תפיסות ועמדות יחד עם צוות ההנהלה.

במהלך הסדנא אחת המנהלות אמרה :
“אין מצב שהלקוח שלנו אמר שזה מה שהוא רוצה..”

בסיום הסדנא רון המנכ”ל סיכם ואמר :
“תקפת אותנו מכיוון שלא היינו מוכנים אליו הצלחת לשנות לנו את כל כיוון החשיבה”

יותר מזה, אני לא צריכה…
רס״ן רוקסנה שפטובסקי

מפקדת מכלול רפואה שניונית , מרפ״א דרום
ריקי הגיעה אלינו על מנת לסייע בשיפור איכות השירות של הרפואה השניונית במרכז הרפואי האיזורי דרום. בתושייה רבה למדה תחום שאינו מוכר לה , איבחנה את הבעיות המרכזיות ובנתה סדנת איכות שירות המדברת אל חיילים וקצינים צעירים. הסדנה הקנתה לנו ידע , הרחיבה את תודעת השירות והעניקה לנו ארגז כלים להתמודדות עם תקלות שירות. אנחנו כבר מתחילים לקצור פירות. תודה רבה

שירה לוי בנימיני

מנכלי”ת בית ליבלינג, מרכז העיר הלבנה, תל אביב
אני שמחה ובעלת זכות להמליץ על ריקי סגב.


בית ליבלינג הינו מרכז חדש העוסק באדריכלות, שימור ועירוניות. המרכז כולל בית קפה, תערוכות, ופעילויות תוכן לקהלי יעד שונים.

בשנה האחרונה , במהלכה התמודדנו עם משבר המגפה, עברנו עם ריקי מסע שכולו התבוננות והתמקדות תוך למידה .משותפת של הצוות להביט בצרכי הלקוח

ריקי עובדת עם צוות הניהול, הדרכה והשירות תוך יצירת הבנה לגבי צרכי הלקוח.מבטה אפשר לנו להתבונן בתמונה הכוללת של קהל הלקוחות השונים ולרדת לעומקם של פרטים ודיוק מוצרים תוך יצירת תשתית לשגרות עבודה והרחבה של קהל הלקוחות הרבה מעבר למה שציפינו. בהתבסס על הליווי שלה, בנינו יחד אסטרטגיה, מטרות ותוכנית פעולה מפורטת שכללה גם הכשרה והדרכה צמודה לי ולצוות, ונתנה לנו כלים להתבוננות מוטת לקוח וכלים ליישום.

חשוב לי לציין כי ההתמסרות של הצוות היתה מלאה לאור הכנות והקשר שנוצר עם ריקי, דבר שאינו מובן מאליו בתהליכים כאלה. מעבר לכך, יכולת התכנון והמבט קדימה במהלך תקופה כזו, תוך התאמה למציאות המשתנה, היתה מרשימה והעניקה לנו יתרונות רבים, שאת תוצאותיהם כבר התחלנו לראות.

התנענו את המהלך בסדנת שינוי תפיסות ועמדות יחד עם צוות ההנהלה.

יכולת התכנון והמבט קדימה במהלך תקופה כזו, תוך התאמה למציאות המשתנה, העניקה לנו יתרונות רבים, שאת תוצאותיהם כבר התחלנו לראות.

בסיום הסדנא רון המנכ”ל סיכם ואמר :
הרחבנו את קהל הלקוחות הרבה מעבר למה שציפינו.
אדר שובל (בר-אל)

מנהל תחום תעסוקה ופרויקטים
ריקי היא דוגמה מצוינת למקרים בהם מקצועיות ועשייה מהלב נפגשים. במסגרת פעילות הארגון שלנו, מנהיגות עסקית צעירה, ריקי מעבירה הרצאות בנושא מיקוד צרכי לקוחות לבעלות עסקים ממגזרים רבים ומגוונים. היכולת של ריקי להתאים את עצמה למשתתפות והמשתתפים שמולה היא ראויה לשבח ומרשימה מאוד. מעבר להעברת ההרצאות ריקי שותפה לחשיבה על המענים המתאימים ביותר למוטבים והמוטבות שלנו.

ברכה ריימונד

בעלים, קייטרינג, קונדיטוריה, בר מתוקים

קראו על זכייתה של ברכה בתואר “יזמית השנה” של קרן שמש
ריקי, חוץ מהיותך אישיות מקסימה וחיובית, מאוד מקצועית ורצינית. קראת את כל המפה ונתת לי משימות לביצוע עד לפגישה הבאה, בדקת את קצב ההתקדמות שלי, יעצת הארת והערת לי על כל עניין שהיה דרוש שינוי. אני עדיין בתחילת התהליך אבל בהחלט ניתן לראות אצלי שינוי בחשיבה ובהתנהלות